Сидіння дитяче для унітазу.
Виготовлено з поліпропелену.
Колір Білий.
Сидіння комплектуются кріпленням до унітазу.
Кріплення сідіння до унітазу по осям 160 мм.
Довжина - 38 см
Ширина - 30.5 см
Товщина - 2 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юнипласт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.3 кг |
| Высота | 2 см |
| Длина | 38 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сиденье на унитаз |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 30.5 см |
| Материал | Полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴




